CENÍK

Ke každé službě nápoj zdarma


Pánský střih 630 Kč
konzultace, mytí hlavy, masáž, upravení kontur a obočí, odstranění chloupků na uších, styling, kolínská 45 min.
Střih vlasů/vousů pouze strojkem bez skin fade 490 Kč
konzultace, střih vlasů/úprava vousů pouze strojkem, mytí hlavy, masáž, upravení kontur a obočí, odstranění chloupků na uších, styling, ošetření pokožky, kolínská 25 min.
Dětský střih do 6 let 470 Kč
konzultace, střih, mytí hlavy, styling 30 min.
Pánský střih dlouhých vlasů 690 Kč
konzultace, mytí hlavy, masáž, upravení kontur a obočí, odstranění chloupků na uších, styling, kolínská 60 min.
Oholení vousů do hladka s hot towel 490 Kč
napaření vousů horkým ručníkem, holení břitvou, ošetření pokožky, odstranění chloupků na uších 30 min.
Střih vlasů/vousů pouze strojkem bez skin fade 490 Kč
konzultace, střih, úprava vousů, mytí hlavy, masáž, upravení kontur a obočí, odstranění chloupků na uších, styling, ošetření pokožky a vousů, kolínská 25 min.
Úprava plnovousu s hot towel 550 Kč
konzultace, úprava plnovousu strojkem a nůžkami, napaření vousů horkým ručníkem, zaholení kontur břitvou, odstranění chloupků na uších, ošetření pokožky a vousů 30 min.
Pánský střih + úprava plnovousu s hot towel 1150 Kč
konzultace, střih, mytí hlavy, masáž, upravení kontur a obočí, odstranění chloupků na uších, styling, úprava plnovousu strojkem a nůžkami, napaření vousů horkým ručníkem, zaholení kontur břitvou, ošetření pokožky a vousů 75 min.
Pánský střih + úprava vousů strojkem 990 Kč
konzultace, střih, mytí hlavy, masáž, upravení kontur a obočí, odstranění chloupků na uších, styling, úprava vousů a kontur strojkem a nůžkami, ošetření pokožky a vousů 60 min.
Rychlá úprava na Vaše přání 155 Kč
Mytí, foukaná, styling / úprava kontur vlasů / úprava obočí, odstranění chloupků, kolínská / úprava kníru/ možno kombinovat po dohodě s vaším barberem 10 min.
Vlasová diagnostika s mikrokamerou 700 Kč
Nejprve zjistíme, co Vás trápí a jakým způsobem jste to do této doby řešili. Zhodnotíme stav pokožky mikrokamerou, ptáme se například na způsob péče o vlasy, užívané přípravky, genetickou zátěž v přímé linii, proběhlá i současná onemocnění a další důležité informace pro přesné stanovení diagnózy. přibližně 45 min.
Intenzivní ošetření pomocí organické rašeliny 1550 Kč
Organická rašelina obsahuje regenerační, hydratační, vyživující, antioxidační a prokrvující složky. Je velmi vhodná na všechny druhy kožních problémů, při alopecii, na dehydrovanou, nevyživenou pokožku a jako prevence k jakýmkoliv vlasovým problémům. přibližně 80 min.
Diagnostika a intenzivní ošetření 2250 Kč
Vlasová diagnostika pomocí mikrokamery + intenzivní ošetření organickou rašelinou, při které dostanete kompletní péči pro Vaše vlasy a vlasovou pokožku. přibližně 125 min.