Náš tým

Každý z nás je jinak dokonalý, a proto jsme pro vás připravili malé seznámení s našim týmem. Přijďte se sami přesvědčit a třeba vyzkoušet všechny z týmu, abyste již nikdy nepotřebovali hledat „toho pravého“

Martina

Ta, která za všechno může. Paní šéfová osobně. Martina rozebere Vaši hlavu zvenku i zevnitř DŮKLADNĚ. Proto počítejte s časovou prodlevou. Větší brzda neexistuje.

Bára

Rozená vidlačka, která Vám sice neporadí jak se dostat na Mírák, za to Vám vytvoří střih na míru. Vidle vyměnila za nůžky a strojek již před sedmi lety, proto není žádným překvapením, že kromě prvotřídní péče o klienty předává i své zkušenosti kolegům a nováčkům.

Lucka

Nesuď knihu podle obalu. Tuhle mladou něžnou dívenku můžete potkat mimo jiné i v kotli na hokeji. Se stejnou vášní Vám na hlavě vytvoří cokoliv, co zrovna frčí.

Jirka

Tak s tímhle pražským týpkem si pokecáte naprosto o všem. Ať už se vrhnete do tématu politiky, fotbalu nebo gaučingu, s Jirkou nešlápnete vedle. Jeho zálibou jsou mimo jiné vousy, na které je machr a puntičkář.

Nico

Vypadá jako drsoň, ale k práci přistupuje s velkou pečlivostí, láskou a pokorou k lidem. Nico je ještě na začátku své holičské kariéry, nicméně svým přístupem si rychle získává své věrné klienty.

Jakub

Kuba se Vám dostane pod kůži stejně, jako tetování, kterému se věnuje ve svém volném čase. Jako tatér musí mít velký cit pro detail, skvělou představivost a to se naučil aplikovat i do své holičské profese.

Kačka

Kačka není žádná novicka, svojí práci dělá už řadu let a po svý cestě nasbírala spoustu zkušeností s dlouhými i krátkými vlasy, proto nečekejte nic míň, než perfektní výsledek okořeněný nakažlivým humorem a pohodou.

Wítek

Pod slupkou vostrýho týpka se skrývá něžná duše, která Vám splní každý přání. Wítek má dlouholetou praxi, kterou rád zúročí v péči o Váš vlas či vous. Svým humorem bez cenzury si získá nejednoho z Vás.